close
تبلیغات در اینترنت

آموزش ساخت بروشور ساده ( متوسط )


موضوعات موضوعات

فتوشاپ

مبتدی

متوسط


آرشيو آرشيو

1392


جستجوگر پيشرفته سايت

آموزش ساخت بروشور ساده ( متوسط )


ilovegraphics 
تاریخ عضویت: 
فوریه 2012
در حالی که طراحی بروشور است که کمی روی حیله و تزویر با توجه به طبیعت خورده آن، ایجاد یک بروشور کشورهای عضو اکو مضمون ساده اما بسیار شیک است که هنوز هم نسبتا آسان با استفاده از فتوشاپ. اگر چه شما لازم نیست که به مهارت متخصص مجموعه در فتوشاپ، شما نیاز به کمی خلاق تر را به طور کامل حداکثر رساندن راهنمایی و ترفندها به شما خواهیم آموخت. بنابراین مطمئن شوید که ذهن مشتاق با طرز فکر خلاق و یادگیری چگونگی طراحی شرکت "سبز" بروشور مدرن در فتوشاپ باید نسیم باشد. کار اول به راه اندازی سند ما به درستی. در این آموزش، ما به ایجاد یک بروشور trifold در نامه چشم انداز اندازه کاغذ. ما انتخاب این اندازه و جهت گیری به طوری که بسیاری از افراد ممکن است قادر به چاپ آنها را در دفتر و یا در خانه (هر چند کمک های حرفه ای همیشه توصیه می شود)، از طریق یک پرینتر تجاری خوب - من شخصا برای اطمینان دادن روزنامه ها، مجلات چاپ شده توسط PrintPlace . فقط ابعاد مانند را دنبال کنید: . عرض: 11 اینچ ب. ارتفاع: 8.5 اینچ ج. سایز تصویر: 300ppi د.حالت رنگ: CMYK


 
 
گام
02
ilovegraphics 
تاریخ عضویت: 
فوریه 2012
بزرگ! در حال حاضر، با باز کردن سند، ما راهنماهای ما اضافه کنید. مشخصات فنی شما یک خونریزی می خواهید به برش را جبران کند. با این حال، توجه داشته باشید که ما با استفاده از یک بعد نامه ای اندازه در اینجا، به معنی این سند است که به منظور استفاده از نامه قبل از برش اندازه کاغذ چاپ شده است. بنابراین ما فقط نیاز به قرار دادن در برخی از خطوط 0.25 اینچ خونریزی / حاشیه های اساسی برای چاپ. شما می توانید به راحتی با کشیدن یک راهنما از حاکمان کلیک انجام دهد. اگر حاکمان از دست رفته را فشار دهید CTRL + R.
 
 
گام
03
ilovegraphics 
تاریخ عضویت: 
فوریه 2012
در نهایت، قبل از اینکه ما با طرح های ما شروع، شما البته باید از دستورالعمل ها برای برابر بروشور trifold اضافه کنید. شمارش 3.5 اینچ از لبه حاشیه های چپ و راست ما، قرار دادن 2 دستورالعمل های بیشتری به مناسبت برابر. توجه داشته باشید که برخی از افراد نیز "خطوط امنیتی" که 0.25 اینچ به دور از این دستورالعمل ها اضافه کنید. آنها را اگر شما نیز می خواهید از این ویژگی.
 
 
گام
04
ilovegraphics 
تاریخ عضویت: 
فوریه 2012
بزرگ! در حال حاضر ما با اضافه کردن یک پس زمینه شیب شروع می شود. پس زمینه رنگ گرادیان معمولا بیشتر توصیه می شود که فقط رنگ ساده، به عنوان این می افزاید: برخی از پویایی و نگاه کمتر مصنوعی به طراحی. پس از ابزار گرادیان استفاده کنید و را انتخاب کنید دو رنگ تم انتخابی خود را به رنگ یک شیب رنگ مورب برای پس زمینه خود را. نگاهی توجه داشته باشید که شما می توانید رنگ به طور خودکار برای گرادیان با انتخاب پیش زمینه خود را و رنگ پس زمینه قرار داشتند. به عنوان مثال ما، ما با استفاده از رنگ سبز به عنوان شرکت ساختگی ما خواهد بود یک شرکت از نوع زیست محیطی.
 
 
گام
05
ilovegraphics 
تاریخ عضویت: 
فوریه 2012
ذخیره سازی این سند در حال حاضر به عنوان قالب اصلی خود را. دلیل این است که ما به طراحی جلو و پشت این بروشور البته. هنگامی که قالب را ذخیره کنید در ابتدا، دوباره ذخیره سند دوباره، این بار نشان می دهد که این طرف مقابل بروشور، که محتوای درونی می شود. فقط CTRL + SHIFT + S شروع به صرفه جویی در سند به عنوان فایل جدید را فشار دهید.
 
 
گام
06
ilovegraphics 
تاریخ عضویت: 
فوریه 2012
بزرگ! حالا که ما می دانیم این است که طراحی جلو و محتوا پانل داخلی از بروشور ما است، ما در حال حاضر باید در برخی از محتوای خاص قرار دهید. اولین چیزی که ما اضافه خواهد شد برخی از مطالب جعبه / اشکال است. به عنوان مثال ما، ما برای اولین بار از رفتن به محل در یک مستطیل را در یکی از پانل های. فقط مستطیل شکل ابزار به انجام این کار. ما این رنگ سبز بسیار سبک رنگ در خط با موضوع ما. به یاد داشته باشید به شکل در دستورالعمل های ما از دوره تجاوز نمی کند.
 
 
گام
07
ilovegraphics 
تاریخ عضویت: 
فوریه 2012
در حال حاضر، مطبوعات CTRL + T برای تبدیل شکل. کلیک راست بر روی آن تا منوی چهار چوب. را انتخاب کنید "چوله" و پس از آن منحرف شکل کمی به مشخصات خود را.
 
 
گام
08
ilovegraphics 
تاریخ عضویت: 
فوریه 2012
بعد، ما تکراری شکل با فشار دادن CTRL + J. تبدیل تکراری دوباره با فشار دادن CTRL + T و سپس بر روی آن راست کلیک کنید. انتخاب "فلیپ افقی" و سپس حرکت به شکل به پانل سمت راست. این به ما می دهد 2 جعبه متن در تقارن با یکدیگر.
 
 
گام
09
ilovegraphics 
تاریخ عضویت: 
فوریه 2012
در حال حاضر، با استفاده از ابزار سفارشی شکل، ما در برخی از گل و سطوح اشکال در مرزهای جعبه متن اضافه کنید. فقط برخی از شکل های خلاقانه سفارشی در خود را انتخاب کنید و محل آنها را (با همان رنگ) در امتداد دو طرف از جعبه متن را برای یک اثر خلاق است.
 
 
گام
10
ilovegraphics 
تاریخ عضویت: 
فوریه 2012
فقط کل فرایند اضافه کردن تصاویر کوچک و یکپارچه سازی آنها را به جعبه متن به عنوان مناسب می بینید تکرار کنید. پس از انجام، آنها را ذخیره کنید در یک گروه لایه به طوری که شما می توانید لایه های خود را سازماندهی کنند.
 
 
گام
11
ilovegraphics 
تاریخ عضویت: 
فوریه 2012
خوب، در حال حاضر علاوه بر نمونه به اکثر روزنامه ها، مجلات تصاویر تعیین میزان مد آب می باشد. علامت تصویر افزایش ارتباطات از موضوع و البته اضافه می کند برخی از تمام بافت های مهم در پس زمینه از روزنامه ها، مجلات. بنابراین در اینجا در مثال ما در برخی از تصاویر از پانل های خورشیدی در بالای شیب پس زمینه اما البته در پشت جعبه متن اضافه کنید. ما کدورت خود را کاهش دهد به حدود 20-30٪.
 
 
گام
12
ilovegraphics 
تاریخ عضویت: 
فوریه 2012
برای تاکید بر این مرکز، ما یک لایه جدید ایجاد کنید با فشار دادن CTRL + SHIFT + N. سپس با یک براش بزرگ نرم، ما مسواک زدن در یک نوار قرمز نرم در مرکز. این را ندارد که کامل باشد. شفافیت آن را کاهش می دهند تا 60٪.
 
 
گام
13
ilovegraphics 
تاریخ عضویت: 
فوریه 2012
سپس، ما در آرم شرکت رب درست در وسط طراحی بروشور خود را. اطمینان حاصل کنید که آن را تغییر اندازه مناسب البته.
 
 
گام
14
ilovegraphics 
تاریخ عضویت: 
فوریه 2012
بعد، ما در اطلاعات متن برای بروشور اضافه کنید. ما برای اولین بار به تیتر متن اضافه کنید و پس از آن. ما با استفاده از ابزار متن البته برای انجام این کار. اطمینان حاصل کنید که به موقعیت این دقت، به خصوص اگر شما در اضافه کردن تصویر اضافه به بروشور برنامه ریزی.
 
 
گام
15
ilovegraphics 
تاریخ عضویت: 
فوریه 2012
پس ما فقط در تصاویر تکمیلی برای بروشور وارد کنید. فقط کپی کنید و آنان را در طراحی وارد کنید. فراموش نکنید که آنها را برش داده و به مقیاس آنها را به درستی البته. مقیاس آنها را با فشار دادن کلید SHIFT در حالی که شما آنها را با استفاده از CTRL + T تبدیل عمل تبدیل. محصول آنها را با استفاده از ابزار Rectangular marquee و سپس تنها با فشار دادن کلید برگشت به عقب.
 
 
گام
16
ilovegraphics 
تاریخ عضویت: 
فوریه 2012
عنوان اثر نهایی برای این بخش جلو و ما سبک های لایه اضافه کنید. دوبار کلیک بر روی لایه ی لوگو قرار به خارج کردن سبک های لایه آن است.در اثر سایه را کلیک کنید و با استفاده از فاصله 1 و اندازه 5 برای سایه.
 
 
گام
17
ilovegraphics 
تاریخ عضویت: 
فوریه 2012
در نهایت، اضافه کردن تب و تاب بودن حالت لایه بیرونی. تغییر رنگ از تب و تاب بودن به تب و تاب بودن سبز روشن و تعیین اندازه به اطراف 21px.
 
 
گام
18
ilovegraphics 
تاریخ عضویت: 
فوریه 2012
که پس از اتمام قسمت جلو از بروشور ما!
 
 
گام
19
ilovegraphics 
تاریخ عضویت: 
فوریه 2012
ما در حال حاضر با جلو شروع می شود. به یاد داشته باشید قالب اولیه که ما قبلا ساختیم؟ باز کردن آن را به بالا و سپس ایجاد جدید صرفه جویی نشان می دهد که این فایل جدید را به عنوان پشت، یا بیرونی بروشور. هنگامی که ذخیره شده است، شما هم اکنون می توانید با این طرح پوشش بیرونی شروع می شود. توجه داشته باشید که در بروشور trifold بخشی از این عقب / بیرونی است تا از "پوشش" (سمت راست پانل) ساخته شده است، "بروشور بازگشت" (پانل وسط)، و "فلپ داخلی" (در بیشتر پنل سمت چپ). در مثال ما، ما آرم در بسیاری از پانل سمت راست قرار داده شده آن را به عنوان پوشش از بروشور است.
 
 
گام
20
ilovegraphics 
تاریخ عضویت: 
فوریه 2012
پس از آن ما فقط کامل طراحی جلد بروشور در پانل سمت راست با اضافه کردن یکی از ویژگی های گرافیکی و شعار.
 
 
گام
21
ilovegraphics 
تاریخ عضویت: 
فوریه 2012
برای پانل پشت در وسط، ما به شکل سفارشی عمومی (گل و علامت تلفن) در ترکیب برای ایجاد این اثر گرافیک خوب. ما کپی کنید و سبک های لایه همان است که ما بر روی آرم این گرافیک استفاده می شود. پس از آن ما البته از نوع در متن مکمل زیر کلیک کنید.
 
 
گام
22
ilovegraphics 
تاریخ عضویت: 
فوریه 2012
در نهایت، با استفاده از تکنیک های مشابه است که ما در پانل های داخلی استفاده می شود، ما به ایجاد اشکال به عنوان جعبه متن و سپس در تایپ انواع مناسب از متن در بالای آنها.
 برچسب ها : fv a v برشور فتوشاپ آموزش
ارسال شده در : سه شنبه 12 آذر 1392 - توسط : سعید
بازديد : 110 بار نظر دهيد! [ ]


نام
ایمیل (منتشر نمی‌شود) (لازم)
وبسایت
:) :( ;) :D ;)) :X :? :P :* =(( :O @};- :B /:) :S
نظر خصوصی
مشخصات شما ذخیره شود ؟ [حذف مشخصات] [شکلک ها]
کد امنیتیرفرش کد امنیتی

پيوند ها پيوند ها'

تبادل لينک تبادل لينک تبادل لينک تبادل لينک

 • تشریفات
 • مدل لباس مجلسی
 • رنگ مو 2016
 • افزونه های جوملا
 • درمان زودانزالی
 • آرشیو پایان نامه
 • پایان نامه کارشناسی ارشد عمران
 • پایان نامه های رشته برق
 • تصفیه آب
 • دوربین مدار بسته
 • فروش بک لینک
 • مکتبستان
 • پرینتر سه بعدی جواهر سازی
 • پرینتر سه بعدی طلا سازی
 • پرینتر سه بعدی پراجت 1200
 • پرینتر سه بعدی
 • اسکنر سه بعدی Sense
 • دیزاین ناخن 2016
 • تعبیر خواب
 • پایان نامه حقوق
 • پایان نامه کارشناسی ارشد مدیریت
 • پایان نامه مکانیک
 • فروشگاه اینترنتی
 • شگفتیهای جهان
 • مدرسه یار
 • دانلود آهنگ جدید
 • دانلود آهنگ جدید
 • ساخت وبسایت رایگان
 • فن سانتریفیوژ
 • کمپوست قارچ
 • خاک پوششی
 • دانلود فیلم ایرانی

  انجام پایان نامه مدیریت

  پایان نامه مدیریت

  مدل مانتو

  گيفت کارت پلی استيشن

  انجام پايان نامه ارشد

  خريد vps

  خريد فيلتر شکن

  کاریابی همدان

  چاپ کاتالوگ و بروشور

  خرید جم کلش رویال

  تور دبی

  دانلود آهنگ

  سرور مجازی

  آگهی تدریس خصوصی

  اس ام اس عاشقانه

  تصفیه آب معصومی

  تدریس خصوصی ریاضی

  خرنوب

  لباس زیر زنانه

  استخدام در تهران

  لوازم جانبی موبایل

  دیزل ژنراتور

  دانلود آهنگ جدید

  دانلود سریال شهرزاد

  داربست


 • بنر ما بنر ما
  بک لينک بک لينک
  خرید گیفت کارت ارزان اسپاتیفای استیم
  خرید آنلاین گیفت کارت گوگل پلی با گیفتی دات کام
  خاک پوششی
  تور ارزان کیش لحظه آخری
  هتل های 5 ستاره کیش
  تور کیش از مشهد لحظه آخری
  تور کیش نوروز 95
  دیدنی های جزیره کیش
  بلیط کیش ارزان قیمت
  بلیط پرواز کیش
  خرید گیفت کارت آیتونز و گوگل پلی
  بزرگترین مرکز خرید و فروش گیفت کارت
  تور ارزان کیش نوروز 95